پدر بزرگوار شهید احمد قاسمی و سردار عروج

مراسم اربعين شهادت « مهندس بسيجي شهيد احمد قاسمي کراني»  اولين شهيد مدافع حرم شهرستان فارسان در سالن حضرت صاحب الزمان(عج) روستاي کران برگزار شد.اين مراسم  با حضور خانواده شهيد و سخنراني سردار خسرو عروج، مشاور عالي فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي برگزار شد.
مشاور عالي فرمانده کل سپاه در مراسم اربعين شهيد مدافع حرم احمد قاسمي کراني افزود:  اينها همان رزمندگان 8 سال دفاع مقدس هستند که در دفاع از ارزشهاي انقلاب و ولايت به مصاف با دشمنان شتافتند که انقلاب ما از اين جوانان پرشور زياد دارد.
سردار خسرو عروج در ادامه افزود: شهادت، موهبتي الهي است که نصيب هرکس نمي شود مگر اينکه انسان واقعا به دنيا و ما فيها پشت پا زده باشد و دل از تعلقات دنيوي بکند و الا با وابستگي و دلبستگي به دنيا شهادت سراغ هيچکس نمي آيد و شهداي ما با الهام از شهداي صدر اسلام و شهداي کربلا توانستند اين مراحل عرفاني را طي کنند و به مراتب عالي بهشتي که همنشيني با انبياست دست پيدا کنند.

متن از پايگاه خبري تحليلي پيرغار 

دیدگاه‌ها   

0 # نیاز 1394-11-07 00:36
با سلام و سپاس فراوان
اگر ممکنه وصیت نامه شهید بزرگوار رو هم قرار بدین

ممنون
ماجور باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پویا پارسا داداشی 1394-11-07 15:10
با سلام و احترام،
وصیت نامه شهید احمد قاسمی کرانی تاکنون به دست ما نرسیده است،انشاالله پس از طی مراحل اداری و اهدای آن به خانواده شهید بزرگوار در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی سایت قرار داده مشود.
انچه که توسط برخی از همرزمان ایشان ذکر شده این است که شب قبل از عملیات به همرزمش چنین مگویید که به برادران بگویید که مادرم را به آنها سپرده ام.
با سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن