شهید احمد قاسمی در یاد بود شهدای روستای کران

به پاس زحمات بی دریقشان مراسمی به منظور یادبودشان در تاریخ 94/11/15 با حضور خانوادی بزرگوار شهدای روستای کران و جمع زیادی از مردم و مسئولان در گلستان شهدای کران برگزار شد،در این مراسم معنوی گلستان شهدای کران گلباران و مزار کلیه شهدا با گلاب معطر گردید.

 

دیدگاه‌ها   

0 # الف ش 1394-11-18 20:59
سلام ضمن تشکر از شما
به گفته رهبر انقلاب زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.
اگر سایت دارای صفحه های مشخص ولیست بندی شده باشد به طور مثال صفحه اصلی صفحه عکس صفحه خاطرات صفحه دلنوشته صفحه انتقادات و پیشنهادات وصفحه خبرهای روز از دیگر شهدای مدافع حرم و.....باشد. به هرحال چنانچه ارتباطات دوستانه و حداقل هفتگی در این سایت میتواند ضامن بقای سایت باشد نه اینکه چندی بعد سایت تعطیل شود. به هر حال جای تشکر فراوان دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پویا پارسا داداشی 1394-11-19 15:08
با سلام و درود فراوان،
از ثبت نظر شما بسیار سپاس گزاریم،در خصوص صفحه بندی سایت به اطاع می رساند در قالب که انشالله پیاده ساز می شود تا جای ممکن موارد را در نظر میگیریم،و در خصوص خبر های روز از دیگر شهدای مدافع حرم متاسفانه باید گفت که به دلیل کمبود وقت در تهیه مطالب این امکان وجود ندارد،اما در صورت تمایل به همکاری در این زمینه ،ما از همراهی شما و یا سایر اشخاص بسیار خوشحال میشویم.
در خصوص تعطیلی احتمالی سایت هم ممنون از تذکرهای شما،انشالله تا زمانی که توان لازم را به یاری خداوند داشته باشیم از این مورد به دور خواهیم بود،انشاالله.
یا علی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن